Стрижка собак у Львові: завітайте у грумінг-салон Чарлі!

Як і людям, тваринам теж необхідний догляд. Люди роблять стрижку не тільки для того, щоб добре виглядати, але і щоб волосся не заважало, "не лізло" в очі. З цією ж метою потрібно регулярно стригти і тварин.

Стрижуть собак в основному для привабливого зовнішнього вигляду і відповідності стандартам породи, що актуально для професійних виставок і змагань. Крім того, правильно проведений грумінг полегшує догляд за вихованцем. Собаці також йде на користь те, що шерсть коротша - не лізе в очі і не заважає дивитися на світ. Правильну стрижку можна також назвати фізіологічною, адже правильне укладання шерсті покращує і стабілізує рухи собаки - вони стають більш природними завдяки оптимальному розподілу ваги шерсті.

Стрижка тварин не менш важлива і з точки зору гігієни. Дійсно, в недоглянутій шерсті можуть легко завестися блохи та інші паразити, що приносить чималий дискомфорт для тварини через свербіння шкіри. Окрім цього, наявність бліх може призвести до проблем зі здоров’ям Вашого улюбленця.

Не слід забувати, що стрижку треба час від часу освіжати. Робити це можна від 2-4 разів на рік. В іншому випадку, при повному ігноруванні догляду за вихованцем можуть з'являтися ковтуни. Звичайно, хороший господар такого не допустить, але якщо так уже сталося, і у Вас не було часу й можливості правильно обробити свого пса чи кота і ковтуни все-таки з'явилися, не рекомендується видаляти їх самостійно. У грумінг-салоні це зроблять найменш травматичним для тварини способом, не пошкоджуючи при цьому ні самої довжини шерсті, ні волосяної цибулини.

Стрижка пазурів у собак і котів - теж необхідний елемент догляду за твариною. Потрібно робити регулярне чищення і підстригати, адже, як і в шерсті, під кігтями можуть мешкати паразити, які приносять дискомфорт.

Практично в кожному місті є грумінг-салон. Львів - не виняток. Однозначно, кращим вибором для будь-яких порід котів і собак у Львові буде грумінг-салон "Чарлі". Адже там працюють професійні грумери, які пройшли належну сертифікацію. Ці люди люблять свою роботу і тому знаходять індивідуальний підхід до кожної домашньої тварини. Ваш вихованець не буде бояться, тому стрес буде мінімальним, а результат чудовим. Крім того, наші майстри багато разів брали участь в конкурсах грумерів міжнародного рівня і мають значний досвід.

Грумінг-салон "Чарлі" забезпечений усіма необхідними інструментами високої якості. До того ж інструменти, які використовують у своїй роботі наші фахівці, не пошкоджують і не подразнюють шкіру тварини. У нашому салоні ми відповідально ставимося до своєї роботи, тому гарантуємо регулярну дезінфекцію всіх інструментів. Також проводимо дезінфекцію всіх приміщень салону.

Якщо Ви шукаєте у Львові надійний грумінг-салон, де працюють кваліфіковані та відповідальні працівники, які люблять тварин - звертайтеся до нас!