Навіщо проводити грумінг і тримінг собак?

Маючи власного домашнього вихованця, варто подбати не тільки про його харчування, а й зовнішній вигляд. Особливо якщо мова йде про собаку. Шерсть - особлива частина, оскільки від її стану залежить здоров'я вашого вихованця. Занедбаний вигляд може призвести до шкірних захворювань, ковтунів, а також появи паразитних комах. Тому кожному собаці необхідно проводити час від часу грумінг і тримінг. Що являють собою ці процедури?

Грумінг - це стрижка, а тримінг являє собою вищипування старої шерсті. Проводити ці процедури потрібно в спеціалізованих салонах для тварин, оскільки для цього потрібно мати деякі знання і навички, так як це трудомісткі процедури. Крім того, це забезпечить безболісність в процесі вищипування шерсті. Та й не завжди може знайтися час у собаківника, щоб самому зробити ці процедури, оскільки їх тривалість може становити до 4 годин.

Щоб правильно провести стрижку собаці, потрібно враховувати різновиди шерстяного покриву. Звідси і відбувається вибір потрібного виду тримінгу і стрижки. Будь-яка шерсть потребує постійного догляду. Особливо якщо ви хочете брати участь у виставці або змаганні. Достатньо регулярно мити і розчісувати. Результат не стане чекати - здорова і красива шерсть. Для цього варто мати деякі інструменти, які можна купити в зоомагазині, зокрема пуходерки, масажні щітки, ковтунорізи, спеціальні гребінці. Вам допоможуть підібрати такий набір, виходячи з породи вашої собаки.

Процедура тримінгу актуальна в період, коли ваш вихованець линяє. Вона сприяє збереженню вашого будинку від зайвої шерсті, а для собаки це гарантія здорового і красивого покриву. Складність проведення цієї процедури залежить від породи собаки. Наприклад, якщо це ірландський тер'єр або миттельшнауцер, то професійна рука обов'язково потрібна. Хоча і в інших випадках краще все ж довірити цю справу майстру, оскільки він знає, як правильно поводитися з твариною, а також у нього є необхідний інструмент. Після проведення цієї процедури, шерсть стає більш яскравою і естетичною, що благотворно позначається на стані шкіри вихованця. Тримінг запобігає появі ковтунів, відсутній специфічний запах шерсті.

Якщо вас цікавить грумінг (Львів) або тримінг, пропонуємо звернутися в наш салон для собак. Маємо багаторічний досвід в проведенні цих процедур. Надаємо повний комплекс послуг, який також включає купання, чищення вушок, стрижку пазурів. За допомогою професійної косметики та індивідуального підходу наші сертифіковані майстри зроблять вашу собаку красивішою і здоровішою.